Конференція Товариства старозавітних досліджень відбулася у Великобританії

Конференція Товариства старозавітних досліджень
Світові новини

В одному з найбільших університетів Великобританії пройшла чергова зимова конференція Товариства старозавітних досліджень.

Такого роду форуми проводяться товариством двічі на рік (влітку та взимку), починаючи з 1990 р., і мають на меті обговорення результатів досліджень членів товариства, а також вирішення поточних питань, пов’язаних із роботою товариства. У науковому форумі даного формату беруть участь в основному члени товариства і спеціально запрошені вчені-біблеїсти, що не входять до спілки.

Цього року з доповідями виступило 9 вчених, що спеціалізуються на старозавітній тематиці, із різних університетів Великобританії, США та Голландії.

На пленарному засіданні, відкриваючи конференцію, виступив президент Товариства, професор теології і біблеїстики Даремського університету Уальтер Л. Моберті. Він представив доповідь на тему: «Роздуми про божественне: нове прочитання псалма 82».

У рамках конференції пройшов ряд організаційних засідань, а також презентацій найближчих проектів суспільства. Інформаційну та фінансову підтримку конференції здійснював Центр вивчення Біблії, етики та теології Нотінгемського університету.

Товариство старозавітних досліджень (Society for Old Testament Study) засновано у 1917 р. Воно об’єднує близько 450 вчених і людей, що цікавляться старозавітною біблеїстикою, із різних країн світу. У число членів товариства входять фахівці в області гебраїстики, семітології, давньоєврейської літератури, релігії, історії, археології та соціології. Заходи та наукові форуми суспільства проходять тільки у Великобританії.

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Світові новини
Норвегія не визнає вибори 2018 в Криму

Норвегія не визнає результатів виборів президента РФ, які проводяться в анексованому Криму. Схожі статті: Франція не визнає вибори 2018 в Криму Польща не визнає вибори 2018 в Криму Німеччина не визнає вибори 2018 в Криму

Світові новини
Франція не визнає вибори 2018 в Криму

Франція не визнає вибори президента РФ на території Криму та висловлює підтримку територіальній цілісності України. Схожі статті: Польща не визнає вибори 2018 в Криму Німеччина не визнає вибори 2018 в Криму Вибори президента РФ порушують міжнародне право. Порошенко закликає ЄС не визнавати вибори в Криму 2018

Світові новини
Німеччина не визнає вибори 2018 в Криму

Новий голова МЗС Німеччини Гайко Маас вважає неприйнятними вибори президента РФ в окупованому Криму та засуджує спроби легітимації анексії. Схожі статті: Польща не визнає вибори 2018 в Криму Вибори президента РФ порушують міжнародне право. Порошенко закликає ЄС не визнавати вибори в Криму 2018 Незаконне голосування на виборах президента Російської Федерації …