Конференція Товариства старозавітних досліджень відбулася у Великобританії

Конференція Товариства старозавітних досліджень
Світові новини

В одному з найбільших університетів Великобританії пройшла чергова зимова конференція Товариства старозавітних досліджень.

Такого роду форуми проводяться товариством двічі на рік (влітку та взимку), починаючи з 1990 р., і мають на меті обговорення результатів досліджень членів товариства, а також вирішення поточних питань, пов’язаних із роботою товариства. У науковому форумі даного формату беруть участь в основному члени товариства і спеціально запрошені вчені-біблеїсти, що не входять до спілки.

Цього року з доповідями виступило 9 вчених, що спеціалізуються на старозавітній тематиці, із різних університетів Великобританії, США та Голландії.

На пленарному засіданні, відкриваючи конференцію, виступив президент Товариства, професор теології і біблеїстики Даремського університету Уальтер Л. Моберті. Він представив доповідь на тему: «Роздуми про божественне: нове прочитання псалма 82».

У рамках конференції пройшов ряд організаційних засідань, а також презентацій найближчих проектів суспільства. Інформаційну та фінансову підтримку конференції здійснював Центр вивчення Біблії, етики та теології Нотінгемського університету.

Товариство старозавітних досліджень (Society for Old Testament Study) засновано у 1917 р. Воно об’єднує близько 450 вчених і людей, що цікавляться старозавітною біблеїстикою, із різних країн світу. У число членів товариства входять фахівці в області гебраїстики, семітології, давньоєврейської літератури, релігії, історії, археології та соціології. Заходи та наукові форуми суспільства проходять тільки у Великобританії.

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Світові новини
Скандальний “антибандерівський” закон Польщі

У Польщі за законом про інститут національної пам’яті (“антибандерівський” закон) перше звинувачення було висунуте на адресу аргентинської газети Pagina 12. Схожі статті: Скандальний мовний закон буде змінений Янукович пропонує переголосувати за мовний закон У Польщі витік мазут

У британському парламенті закликали визнати Голодомор геноцидом
Світові новини
У британському парламенті закликали визнати Голодомор геноцидом

У Палаті громад (нижня палата парламенту Великої Британії) закликали визнати Голодомор 1932-1933 років в Україні геноцидом проти українського народу. Схожі статті: Опозиція закликає Януковича визнати вибори в Держдуму РФ недемократичними Віталій Кличко сподівається на 15% голосів в парламенті Вперше в історії в українському парламенті з’явиться фракція націоналістів

Світові новини
Угода України і НАТО

Голова Місії України при НАТО Єгор Божок підписав із Генеральним менеджером Агенції НАТО Майклом Лайденом угоди щодо реалізації двох трастових фондів. Схожі статті: До вступу в НАТО Україна має зробити чотири кроки Порошенко підписав закон про учасників бойових дій в АТО Комуністи Росії проти НАТО