Верховна Рада має намір оголосити Путіна нелегітимним

Політика

У парламенті вже зареєстрований проект постанови про невизнання легітимності виборів на території Росії, оскільки окупанти проводили голосування в Криму.

Парламентська фракція “Народний фронт” пропонує схвалити заяву Верховної Ради про невизнання Володимира Путіна російським президентом.

“Верховна Рада повинна схвалити постанову, в якій ми повинні дати політичну і правову оцінку фарсу, який в Росії називають виборами президента”, – сказав керівник фракції Максим Бурбак на засіданні погоджувальної ради.

Бурбак зазначив, що голосування за Путіна було також організовано на території окупованого Криму. “Тільки на цій підставі Путіна не можна вважати легітимним президентом Російської Федерації, не кажучи вже про повсюдне порушення прав людини при організації виборчого процесу на окупованій території”, – сказав він.

У Верховній Раді вже зареєстрований проект заяви з приводу невизнання Україною легітимності виборів президента Російської Федерації, їх результатів, правових наслідків і, відповідно, актів нелегітимно обраної на цю посаду особи.

Так звані “вибори” президента Росії пройшли 18 березня 2018 року. За даними кремлівської адміністрації, за переобрання Володимира Путіна на черговий шестирічний термін проголосували 76,6% громадян РФ при явці 67,5%.

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Політика
Кнопкодавів каратимуть?

Народний депутат Леонід Ємець вніс законопроект, яким пропонують карати депутатів на строк від трьох до семи років в’язниці за неперсональне голосування. Схожі статті: “УДАР” подав до суду на Рибака і “кнопкодавів” Кримінальне покарання “кнопкодавам” Яценюк проти “кнопкодавів”

Політика
Екс-радниця Саакашвілі складе мандат депутата

Екс-радниця Михайла Саакашвілі Марія Гайдар склала з себе повноваження депутата Одеської обласної ради. Схожі статті: Порядок політичних партій в бюлетені Депутати готують зміни до процедури приватизації майна У виборах 2012 візьме участь 22 політичних партій

Політика
Перспектива миротворців на Донбасі

У вівторок, 29 травня, президент України Петро Порошенко та президент ФРН Франк-Вальтер Штайнмаєр дали спільну прес-конференцію, під час якої обговорили місію миротворців Організації об’єднаних націй, яка може запрацювати на сході України вже у 2018 році. Схожі статті: Австрія за розміщення миротворців ООН на Донбасі Чи відбудуться вибори на Донбасі Рада …