Верховна Рада має намір оголосити Путіна нелегітимним

Політика

У парламенті вже зареєстрований проект постанови про невизнання легітимності виборів на території Росії, оскільки окупанти проводили голосування в Криму.

Парламентська фракція “Народний фронт” пропонує схвалити заяву Верховної Ради про невизнання Володимира Путіна російським президентом.

“Верховна Рада повинна схвалити постанову, в якій ми повинні дати політичну і правову оцінку фарсу, який в Росії називають виборами президента”, – сказав керівник фракції Максим Бурбак на засіданні погоджувальної ради.

Бурбак зазначив, що голосування за Путіна було також організовано на території окупованого Криму. “Тільки на цій підставі Путіна не можна вважати легітимним президентом Російської Федерації, не кажучи вже про повсюдне порушення прав людини при організації виборчого процесу на окупованій території”, – сказав він.

У Верховній Раді вже зареєстрований проект заяви з приводу невизнання Україною легітимності виборів президента Російської Федерації, їх результатів, правових наслідків і, відповідно, актів нелегітимно обраної на цю посаду особи.

Так звані “вибори” президента Росії пройшли 18 березня 2018 року. За даними кремлівської адміністрації, за переобрання Володимира Путіна на черговий шестирічний термін проголосували 76,6% громадян РФ при явці 67,5%.

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Політика
Незаконне голосування на виборах президента Російської Федерації в Криму

Міністерство закордонних справ України заявило, що незаконне голосування на виборах президента Російської Федерації в анексованому Криму спотворить їхні результати у Росії загалом. Схожі статті: Вибори президента РФ порушують міжнародне право. Порошенко закликає ЄС не визнавати вибори в Криму 2018 Середня явка на виборах президента Росії перевищила 64 відсотки Явка на …

Політика
Вибори президента РФ порушують міжнародне право. Порошенко закликає ЄС не визнавати вибори в Криму 2018

Проведення виборів на території Криму суперечить українському законодавству і порушує міжнародне право. Про це сьогодні, 5 березня 2018 року, заявив президент України Петро Порошенко під час зустрічі з міністром оборони Швеції Петером Хулквістом. Схожі статті: Чи відбудуться вибори на Донбасі Порошенко "підчистив" співробітників Адміністрації президента Президент Франції закликає Україну відновити …

Політика
Австрія за розміщення миротворців ООН на Донбасі

Канцлер Австрії Себастіан Курц заявив, що Відень підтримує ідею розміщення миротворчої місії ООН на Донбасі та готовий розглянути участь австрійських військових у цій місії. Схожі статті: Рада підтримає воєнний стан на Донбасі Чи відбудуться вибори на Донбасі У Києві зустрілися міністри закордонних справ з Німеччини та України