Кабмін впорядкує Євробачення

ШоуБіз

Кабінет Міністрів України підтримав пропозицію Віце-прем’єр-міністра В’ячеслава Кириленка щодо удосконалення правил відбору учасників від України на пісенний конкурс “Євробачення”.

Про це повідомили на Урядовому порталі.

Зокрема, уряд вирішив підтримати законопроект №8085, який покликаний впорядкувати концертно-гастрольну діяльність для осіб, які беруть участь у заходах на території країни-агресора та окупованій території.

В Кабміні зазначають, що їхнє рішення продиктоване суспільним резонансом, який був викликаний обставинами недавнього відбору учасників конкурсу Євробачення-2019 від України.

Разом з тим було зазначено, що втручатись в процес відбору та діяльність суспільного мовника Уряд не може.

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ШоуБіз
1
РУЛЕТКА НА ГРОШІ

Ні для кого не секрет, що в наш час з’явились азартні ігри в інтернеті, в них можна пограти через персональний комп’ютер. Схожі статті: Казино повернуть? Гроші на медицину і освіту лише до виборів Турчинов збере гроші на вибори у виборців

ШоуБіз
Потап і Настя одружилися

Знаменитий дует виконавців Потап і Настя, які протягом 11 років виступали на одній сцені, 23 травня одружились. —

ШоуБіз
1
Ксенія Собчак зробила вибір і вийшла заміж

Все таємне рано чи пізно стає явним. Навіть така подія, як весілля Ксенії Собчак. Інтернет буквально розривається від поздоровлень і сумнівів: хтось радіє за відому телеведучу, а хтось не вірить навіть фотографіям з урочистостей. Схожі статті: Ксенія Собчак і Марія Кожевникова: битва триває Лєра Кудрявцева виходить заміж за молодого спортсмена …