Ігор Коломойський про політичну систему

Політика

Ігор Коломойський залишив би змішану систему на виборах до парламенту, тільки дозволив би мажоритарникам бути в списках, як це було у 90-х роках.

“Я б поміняв, зробив би ще більш ліберальною. Я б залишив як є змішану систему, тільки дозволив би мажоритарникам бути в списках, як це було в 90-х. Це фактично ті ж самі відкриті списки. Чому її скасували, я не знаю. І тоді, якщо партія припустимо не пройшла, а мажоритарник пройшов, він і так буде в парламенті”, – сказав олігарх.

На питання щодо того, що зараз депутати не проголосують за зміну виборчої системи, Коломойський вважає, що є альтернативи.

“А якщо знизити бар’єр, повернути ось цю систему або просто залишити пропорційну з 3%? Сьогодні контрольні пакети знаходяться у мажоритарників”, – зазначив Коломойський.

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Політика
Разумков про кнопкодавів

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков заявив, що за кнопкодавство наслідки для народних депутатів будуть неприємними, Схожі статті: Кнопкодавів каратимуть? Яценюк проти “кнопкодавів” “УДАР” подав до суду на Рибака і “кнопкодавів”

Політика
Руйнування судової системи України

Глава Верховного суду України Валентина Данішевська заявила, що прийнятий Радою президентський закон про судову реформу не є реформаторським, а спрямований на руйнування судової системи країни. Схожі статті: Томенко готовий на все заради системи “Рада-3” Чи втратить Україна безвізовий режим? Литвин та Кличко про Конституцію України

Політика
У Львові перерахують голоси

Львівський окружний суд ухвалив рішення здійснити перерахунок голосів на шести дільницях в окрузі № 119, де переміг кандидат від «Європейської солідарності» Михайло Бондар, випередивши на 140 голосів кандидата від «Слуги народу» Ореста Кавецького. Схожі статті: Опозиція відкликає свої голоси в Законі про вибори Головна “примара” Верховної Ради Демарш польського міністра у …