Порошенко хоче стати «батьком нації»

Політика

В оточенні п’ятого президента кажуть, що вговорили Порошенка не йти у Раду.

Колишній президент України Петро Порошенко самостійно займається формуванням списку “Європейської солідарності” і планує стати справжнім “батьком нації”.

“Порошенко очолить партію, але має стати не депутатом, а батьком нації. Щось типу Качинського у Польщі, який ніяких посад не займає, але насправді має найбільший авторитет і вплив”, – пояснюють в оточенні Порошенка.

Також, за словами співрозмовників, до списку не ввійдуть колишні соратники Порошенка з поганою репутацією.

Глава БПП у парламенті Артур Герасимов зізнався, що “ЄС” буде складатися на 80% з нових людей.

Нагадаємо, 31 травня колишній президент Петро Порошенко очолив партію “Європейська солідарність” (раніше “Блок Петра Порошенка”).

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Політика
У Львові перерахують голоси

Львівський окружний суд ухвалив рішення здійснити перерахунок голосів на шести дільницях в окрузі № 119, де переміг кандидат від «Європейської солідарності» Михайло Бондар, випередивши на 140 голосів кандидата від «Слуги народу» Ореста Кавецького. Схожі статті: Опозиція відкликає свої голоси в Законі про вибори Головна “примара” Верховної Ради Демарш польського міністра у …

Політика
ЦВК опрацювала 100% протоколів

Центральна виборча комісія опрацювала 100% протоколів із підсумками голосування на загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі. Схожі статті: ЦВК опрацювала понад 93% електронних протоколів Офіційні результати виборів Верховної Ради Понад 82 відсотка протоколів опрацьовано

Політика
ЦВК опрацювала понад 93% електронних протоколів

Центральна виборча комісія станом на 9:20 23 липня опрацювала 93.15% електронних протоколів окружних виборчих комісій по багатомандатному виборчому округу на дострокових виборах до Верховної Ради. Схожі статті: Понад 82 відсотка протоколів опрацьовано Офіційні результати виборів Верховної Ради Історія партії «Собор»