Запасний план Зеленського щодо Верховної Ради

Політика

Якщо указ Володимира Зеленського про розпуск Ради визнають неконституційним, Президент матиме запасний план.

Про це заявив представник Зеленського у парламенті Руслан Стефанчук в ефірі програми “Право на владу”.

Стефанчук наголосив, що команда глави держави розробляє запасний план, адже розуміють, що Конституційний суд може визнати указ неконституційним.

Під час слухання у суді представник Зеленського намагатиметься донести позицію Президента та обґрунтувати конституційність указу.

Руслан Стефанчук наголосив, що будуть напрацьовувати й інші варіанти. Вони увійдуть в тактику і стратегію представлення позиції в КСУ.

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Політика
У Львові перерахують голоси

Львівський окружний суд ухвалив рішення здійснити перерахунок голосів на шести дільницях в окрузі № 119, де переміг кандидат від «Європейської солідарності» Михайло Бондар, випередивши на 140 голосів кандидата від «Слуги народу» Ореста Кавецького. Схожі статті: Опозиція відкликає свої голоси в Законі про вибори Головна “примара” Верховної Ради Демарш польського міністра у …

Політика
ЦВК опрацювала 100% протоколів

Центральна виборча комісія опрацювала 100% протоколів із підсумками голосування на загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі. Схожі статті: ЦВК опрацювала понад 93% електронних протоколів Офіційні результати виборів Верховної Ради Понад 82 відсотка протоколів опрацьовано

Політика
ЦВК опрацювала понад 93% електронних протоколів

Центральна виборча комісія станом на 9:20 23 липня опрацювала 93.15% електронних протоколів окружних виборчих комісій по багатомандатному виборчому округу на дострокових виборах до Верховної Ради. Схожі статті: Понад 82 відсотка протоколів опрацьовано Офіційні результати виборів Верховної Ради Історія партії «Собор»