Український серіал. Зйомки розпочалися

ШоуБіз

У місті Боярка Києво-Святошинського відбуваються зйомки 12-ти серійного кінороману “І будуть люди”

Світлинами зі знімального майданчика в соціальних мережах поділилася мешканка Боярки, акторка Євгенія Непиталюк, куди вона завітала разом із донькою.

Варто значити, що “І будуть люди” став одним із переможців конкурсу фільмів патріотичного спрямування Міністерства культури України у 2018 році, а також конкурсу соціально вагомого контенту про Україну Pitch UA від MRM та USAID.

В основу сценарію фільму покладено однойменний роман українського письменника ХХ століття Анатолія Дімарова. Події роману охоплюють тридцятирічний період: з 1901 по 1932 роки минулого століття. У центрі подій – історія кількох українських сімей. Головні герої відчують на собі і своїх близьких турбулентність часу: першу світову війну, революції, встановлення комуністичного режиму.

Відомо, що знімання фільму триватимуть до кінця 2019 року, серед локацій також будуть Васильківщина, Національний музей народної архітектури та побуту України “Пирогів” (Київ), музеї народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини (Переяслав-Хмельницький).

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ШоуБіз
Анастасія Євченко отримала нагороду онлайн-фестивалю “Top Shorts”

Відомий онлайн-фестиваль «Top Shorts» відзначив українську режисерку та авторку сценарію короткометражної стрічки “If We Had Tomorrow” (“Якщо було завтра”) Анастасію Євченко за найкращий режисерський дебют. Схожі статті: Показ антипутінського фільму зацікавив менше ста чоловік Український серіал. Зйомки розпочалися

ШоуБіз
1
РУЛЕТКА НА ГРОШІ

Ні для кого не секрет, що в наш час з’явились азартні ігри в інтернеті, в них можна пограти через персональний комп’ютер. Схожі статті: Казино повернуть? Гроші на медицину і освіту лише до виборів Турчинов збере гроші на вибори у виборців

ШоуБіз
Потап і Настя одружилися

Знаменитий дует виконавців Потап і Настя, які протягом 11 років виступали на одній сцені, 23 травня одружились. —