Руйнування судової системи України

Політика

Глава Верховного суду України Валентина Данішевська заявила, що прийнятий Радою президентський закон про судову реформу не є реформаторським, а спрямований на руйнування судової системи країни.

«Я не вважала би те, що відбувається, судовою реформою. Тому що судовій реформі повинен передувати, як мінімум, аналіз того, що вже зроблено, які проблеми існують, побачити декілька альтернатив вирішення цих проблем, а потім у співпраці з судовою гілкою влади знайти найкращі шляхи, щоб подолати виклики, які існують, і покращити судочинство, а не навпаки — створити умови для того, щоб судова система не змогла надати суспільству очікувані послуги», — сказала Данішевська.

Данішевська акцентувала увагу на тому, що судова система і так страждає від нестачі кадрів, а новий закон б’є саме в це найбільш хворе місце.

Також вона висловила думку, що оскільки чинна влада будь-яких пояснень з приводу своєї дій не надає, то напрошується висновок, що незалежний Верховний суд їх не влаштовує.

«Верховний суд України є тим органом, який буде приймати остаточне рішення не тільки у справах Коломойського, а й щодо виборів на непідконтрольних територіях. Тому, напевно, незалежний ВСУ не дуже влаштовує діючу владу. Оскільки і причин немає, і пояснень немає», — зазначила вона.

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Політика
Разумков про кнопкодавів

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков заявив, що за кнопкодавство наслідки для народних депутатів будуть неприємними, Схожі статті: Кнопкодавів каратимуть? Яценюк проти “кнопкодавів” “УДАР” подав до суду на Рибака і “кнопкодавів”

Політика
У Львові перерахують голоси

Львівський окружний суд ухвалив рішення здійснити перерахунок голосів на шести дільницях в окрузі № 119, де переміг кандидат від «Європейської солідарності» Михайло Бондар, випередивши на 140 голосів кандидата від «Слуги народу» Ореста Кавецького. Схожі статті: Опозиція відкликає свої голоси в Законі про вибори Головна “примара” Верховної Ради Демарш польського міністра у …

Політика
ЦВК опрацювала 100% протоколів

Центральна виборча комісія опрацювала 100% протоколів із підсумками голосування на загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі. Схожі статті: ЦВК опрацювала понад 93% електронних протоколів Офіційні результати виборів Верховної Ради Понад 82 відсотка протоколів опрацьовано