Президент Зеленський порушив закон?

Політика

Стаття 106 Конституції України:

“Президент України не може передавати свої повноваження іншим особам або органам”.

Зеленський вітав народ із Великоднем і відпочивав з родиною, бо він теж людина. Єрмак, за дорученням президента, керував країною.

Як це розуміти?

За природою Офіс Президента є звичайним консультативним, дорадчим і допоміжним органом, що випливає із п.28 цієї статті 106 Конституції:

Президент України: “створює у межах коштів, передбачених у Державному бюджеті України, для здійснення своїх повноважень консультативні, дорадчі та інші допоміжні органи і служби”.

В Україні, щоправда, вже були приклади, коли Президенти частково або певний термін працювали на “посадах президентів в адміністраціях своїх керівників”. Йдеться про Кучму в часи головування Адміністрацією Табачником і про Ющенка в часи Балоги.

Але порівняти професійний рівень президентів Кучми і Ющенка із професійним рівнем президента Зеленського – означає образити поняття Президент України!

Таким чином, констатуємо неконституційність і незаконність так званих доручень Президента на здійснення повноважень Президента іншим посадовим особам, тим більше керівнику Офісу Президента, який є консультативним, дорадчим і допоміжним органом, а не самостійним інститутом влади.

За умов збереження практики, “керівництва країною через доручення офісу президента”, може сформуватися усталена думка в країні та закордоном про недієздатність Зеленського як Президента України з усіма політичними та правовими наслідками.

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Політика
Зеленський скасував укази колишніх президентів

Президент України Володимир Зеленський визначив такими, що втратили чинність дев’ять указів колишніх президентів країни. Схожі статті: У Харківської обласної державної адміністрації нова голова Президент Зеленський порушив закон? Зеленський має відмовитися від намірів запровадити подвійне громадянство

Політика
Проблеми у Львові з депутатами і головою

Більшість важливих питань народні обранці не проголосували. Це закупівля 10 карет швидкої допомоги, томографа для дитячої лікарні, отримання коштів на зарплату працівникам стратегічних підприємств, підтримка програми “Львів завтра”. Схожі статті: Лавринович не бачить проблеми в родинних зв’язках між народними обранцями У Львові перерахують голоси Призначення Д.Іванова головою Вільнянської районної державної …

Політика
Дмитро Кулеба призначив спецпредставника з питань санкційної політики.

28 травня 2020 року, очільник МЗС України Дмитро Кулеба призначив Олексія Макеєва своїм спецпредставником з питань санкційної політики. Схожі статті: Франція не визнає вибори 2018 в Криму Звернення Януковича з нагоди Міжнародного дня інвалідів Нові санкції проти Росії від Канади