В Україні зростання випадків Covid-19

Новини

Послідовне послаблення карантину без належної роз’яснювальної роботи про те, що хвороба нікуди не зникла, негативно вплинуло на безпеку громадян.

Зокрема, послаблення негативно позначилося на епідеміологічній ситуації в Україні і в першій половині червня призвело до зростання щоденної кількості виявлених випадків до 800-900 за добу.

Такий прогноз оприлюднили дослідники проекту Форсайт Covid-19 Світового центру даних Геоінформатика і сталий розвиток при КПІ ім. Ігоря Сікорського.

За їхніми даними, після послаблення карантину спостерігається помітне зростання мобільності громадян, підвищення ризиків інфікування в громадському транспорті міського та міжміського сполучення, під час відвідування торгових ринків, ресторанів, проходження пунктів перетину кордону.

Статистичне зростання кількості нових випадків також корелює зі збільшенням кількості тестувань в регіонах, де ці показники зросли в два-три рази порівняно з початком травня.

В регіональному аспекті ситуація значно відрізняється між західними і південно-східними регіонами. Критично зростає кількість хворих у західних областях, що визначає значні ризики подальшого поширення пандемії в інші області.

Згідно з прогнозом дослідників, після суттєвого спалаху пандемії протягом перших двох декад червня, ймовірно, спостерігатиметься повільне зниження кількості нових інфікованих до 600-750 нових випадків за добу.

Це залежатиме як від можливих непередбачуваних факторів, так і від добре організованої роботи органів державної влади і суспільства.

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини
На Донбас прибувають миротворці

На першу лінію оборони в Донецькій та Луганській областях починають прибувати спеціально відряджені українські військовослужбовці, більшість з яких брали участь у миротворчих місіях під егідою ООН. Про це інформує пресцентр штабу ООС. Схожі статті: Укрзалізниця з 1 червня відновить рух приміських поїздів Окупанти на Донбасі постійно порушують домовленості Порошенко знає …

Новини
Українці можуть змінити виборчу адресу онлайн

Громадяни України можуть змінити виборчу адресу онлайн для участі у голосуванні на місцевих виборах до 9 вересня. Схожі статті: Рада хоче змінити закон про вибори Мовне законодавство до виборів спробують змінити Хакери можуть зірвати вибори

Новини
Кaмeри aвтoфіксaції пoрушeнь ПДР фiксувaтимуть все на дорозі

Кaмeри aвтoфіксaції пoрушeнь ПДР фiксувaтимуть нe лишe пeрeвищeння швидкості, а й порушення ПДР під час проїзду перехресть на червоне світло та їзду смугою громадського транспорту. Схожі статті: Законопроект про проведення виборів мерів у два тури Рада блокована у вихідні Тиждень відмови від навчання