Кaмeри aвтoфіксaції пoрушeнь ПДР фiксувaтимуть все на дорозі

Кaмeри aвтoфіксaції пoрушeнь ПДР фiксувaтимуть нe лишe пeрeвищeння швидкості, а й порушення ПДР під час проїзду перехресть на червоне світло та їзду смугою громадського транспорту.

Так, вже з першого липня, камери автофіксації порушень правил дорожнього руху фіксуватимуть не лише випадки перевищення швидкості, про це заявив міністр внутрішніх справ Антон Геращенко.

За словами міністра, сьогодні, Україна передостання країна Європи, яка наважилась запровадити систему. Ба більше, в Україні нараховано 1200 небезпечних місць, де в майбутньому встановлять камери. Наразі, в країні вищевказаних систем встановлено лише 50, зокрема 20 із них — в столиці. Протягом наступних двох років закуповуватимуть близько тисячі камер. Крім того, Геращенко звернувся до усіх мерів, аби ті склали списки місць з найбільшою кількістю випадків ДТП.

Виявилося, що кількість зафіксованих порушень почала зменшуватись. В перший день роботи системи, камери зафіксували майже 68 тисяч порушень ДТП, а 18 червня – 13,5 тисяч.

Зокрема, за словами заступника голови МВС, також заплановано збільшити кількість годин навчання в автошколі з інструктором до 80. Звісно, це також вплине на вартість навчання, яке може подорожчати в чотири рази.

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини
В Україні зростання випадків Covid-19

Послідовне послаблення карантину без належної роз’яснювальної роботи про те, що хвороба нікуди не зникла, негативно вплинуло на безпеку громадян. Схожі статті: 5 мільйонів людей в світі заразилися COVID-19 Укрзалізниця з 1 червня відновить рух приміських поїздів В Україні з’явиться нова монета

Новини
Порошенка примусово приведуть до ДБР

Печерський райсуд столиці надав дозвіл на примусовий привід п’ятого президента Петра Порошенка на допит до Державного бюро розслідувань. Схожі статті: ДБР терміново викликали на допит Порошенка Хто насправді дзвонив людям від Порошенка Мельниченко подав до суду на адвоката Мирослави Гонгадзе

Новини
“Укрпошта” відновила роботу всіх своїх відділень після карантинних обмежень

Всі відділення АТ “Укрпошта” у всій Україні з 1 червня працюють за звичайним, докарантинним графіком. Схожі статті: Після закриття EX.UA cайт СБУ відновив роботу «Вітіну тисячу» отримають завтра перші щасливчики 19 березня Азаров відзвітує за свою трирічну роботу