Кaмeри aвтoфіксaції пoрушeнь ПДР фiксувaтимуть все на дорозі

Кaмeри aвтoфіксaції пoрушeнь ПДР фiксувaтимуть нe лишe пeрeвищeння швидкості, а й порушення ПДР під час проїзду перехресть на червоне світло та їзду смугою громадського транспорту.

Так, вже з першого липня, камери автофіксації порушень правил дорожнього руху фіксуватимуть не лише випадки перевищення швидкості, про це заявив міністр внутрішніх справ Антон Геращенко.

За словами міністра, сьогодні, Україна передостання країна Європи, яка наважилась запровадити систему. Ба більше, в Україні нараховано 1200 небезпечних місць, де в майбутньому встановлять камери. Наразі, в країні вищевказаних систем встановлено лише 50, зокрема 20 із них — в столиці. Протягом наступних двох років закуповуватимуть близько тисячі камер. Крім того, Геращенко звернувся до усіх мерів, аби ті склали списки місць з найбільшою кількістю випадків ДТП.

Виявилося, що кількість зафіксованих порушень почала зменшуватись. В перший день роботи системи, камери зафіксували майже 68 тисяч порушень ДТП, а 18 червня – 13,5 тисяч.

Зокрема, за словами заступника голови МВС, також заплановано збільшити кількість годин навчання в автошколі з інструктором до 80. Звісно, це також вплине на вартість навчання, яке може подорожчати в чотири рази.

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини
На Донбас прибувають миротворці

На першу лінію оборони в Донецькій та Луганській областях починають прибувати спеціально відряджені українські військовослужбовці, більшість з яких брали участь у миротворчих місіях під егідою ООН. Про це інформує пресцентр штабу ООС. Схожі статті: Укрзалізниця з 1 червня відновить рух приміських поїздів Окупанти на Донбасі постійно порушують домовленості Порошенко знає …

Новини
Українці можуть змінити виборчу адресу онлайн

Громадяни України можуть змінити виборчу адресу онлайн для участі у голосуванні на місцевих виборах до 9 вересня. Схожі статті: Рада хоче змінити закон про вибори Мовне законодавство до виборів спробують змінити Хакери можуть зірвати вибори

Новини
В Україні зростання випадків Covid-19

Послідовне послаблення карантину без належної роз’яснювальної роботи про те, що хвороба нікуди не зникла, негативно вплинуло на безпеку громадян. Схожі статті: 5 мільйонів людей в світі заразилися COVID-19 Укрзалізниця з 1 червня відновить рух приміських поїздів В Україні з’явиться нова монета